Yabancı Diller Yüksekokulu

8-9-10 Şubat 2023 Derslerinin Çevrim İçi Yürütülmesi Hakkında

07.02.2023

İstanbul genelinde olumsuz hava koşullarının etkisi sürdürüyor olması sebebiyle, 8, 9 ve 10 Şubat 2023 (Çarşamba, Perşembe ve Cuma) tarihindeki dersler, Senato kararı ile çevrim içi (online) olarak Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir.

Zoom platformu katılım ve kullanım bilgisine Yüksekokul web sayfası “Uzaktan Eğitim” sekmesi altındaki Zoom başlığından ulaşılabilir. (https://yabancidiller.medeniyet.edu.tr/tr/uzaktan-egitim/zoom)

Öğrencilerimiz ders programlarında yer alan her ders için ilgili öğretim görevlileri tarafından paylaşılacak olan linklere 2022-2023 Akademik Yılı 3. Periyot için açılmış olan Google Class sınıf gruplarının duvarından erişebilecektir.

Zoom platformu üzerinden yürütülecek derslerde de her ders saati için yoklama alınacak olup, öğrencilerimizin öncesinde duyurusu yapılmış olan derse giriş saatlerinde online platforma giriş yapmış olması gerekmektedir.

Tüm güncel duyurular için Yabancı Diller Yüksekokulu web sayfası ile Google Class okul ve sınıf grupları düzenli olarak takip edilmelidir.

Önemli Not: 7 Şubat 2023 (Salı) tarihinde yapılamamış olan dersler, ilgili öğretim görevlileri tarafından belirlenen gün ve saatlerde telafi edilecektir.